Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie

szukaj

Życzenia Wielkanocne 2017


Modrzewie

Centrum Integracji Społecznej cieszy się coraz większym zaufaniem wśród mieszkańców gminy. Nie ma się czemu dziwić skoro nasza praca jest sumienna i na wysokim poziomie, a ceny przystępne :)


Palmy

Niedługo Niedziela Palmowa, tym razem uczestnicy CIS wykorzystali niesprzyjającą pogodę na prace ręczne. Czyż nie jest to wspaniały pomysł na integrację?


Gotowanie

„W marcu jak w garncu” mówi stare przysłowie. Kiedy pogoda nie pozwala na pracę na zewnątrz uczestnicy CIS próbują swoich sił w kuchni gdzie gotują i pieką, a przy okazji wspaniale ze sobą współpracują. Panowie przekonują się, że nie tylko kobiety mogą gotować.


Kwiaty

Dzięki uczestnikom Centrum Integracji Społecznej Pilźnieński rynek nabrał kolorów i wiosennego nastroju. Na niżej zamieszczonych zdjęciach możecie Państwo zobaczyć efekty naszej pracy.


Chodniki

Uczestnicy Centrum Integracji Społecznej zabrali się za porządkowanie chodników i ulic z zalegającego na nich piasku


Liście na ul. Kościuszki

Uczestnicy Centrum Integracji Społecznej od kilku tygodni dzielnie zmagają się z siłami przyrody. Chociaż jest to nie do końca równa walka, niestrudzenie i systematycznie grabią, zamiatają i wywożą liście zalegające na gminnych chodnikach.

Efekty pracy na jednej z pilźnieńskich ulic możecie Państwo zobaczyć na załączonych zdjęciach.


Porządkowanie Cmentarza Żydowskiego

We wrześniu Centrum Integracji Społecznej zajęło się porządkowaniem Cmentarza Żydowskiego znajdującego się przy ul. Węgierskiej w Pilźnie. Na poniższych zdjęciach mogą Państwo zobaczyć ogrom pracy jaką włożyliśmy w doprowadzenie tego miejsca do obecnego wyglądu, ale przyznacie, że efekt jest zdumiewający.


Pożegnanie wakacji w Gródku nad Dunajcem

31 sierpnia pracownicy i uczestnicy Centrum Integracji Społecznej w Pilźnie w Gródku nad Dunajcem pożegnali wakacje. Niektórzy stanęli za sterami statku wycieczkowego „Jaskółka” i czuli się jak ryba w wodzie.

Rejs statkiem to nie jedyna atrakcja jaka na nas czekała w Gródku. Korzystaliśmy z rowerków wodnych, kajaków i graliśmy w siatkówkę. Niżej mogą Państwo zobaczyć komu było najbardziej do twarzy w kapitańskiej czapce.


Nowe kosze przy przystankach

CIS montował w tym roku kosze na śmieci przy przystankach na terenie Gminy Pilzno. Trzeba przyznać, że odkąd zostały one postawione i są regularnie opróżniane, ilość śmieci wokół przystanków jest zauważalnie mniejsza.