Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności. Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie

szukaj

Życzenia Wielkanocne 2017


Palmy

Niedługo Niedziela Palmowa, tym razem uczestnicy CIS wykorzystali niesprzyjającą pogodę na prace ręczne. Czyż nie jest to wspaniały pomysł na integrację?


Modrzewie

Centrum Integracji Społecznej cieszy się coraz większym zaufaniem wśród mieszkańców gminy. Nie ma się czemu dziwić skoro nasza praca jest sumienna i na wysokim poziomie, a ceny przystępne :)


Gotowanie

„W marcu jak w garncu” mówi stare przysłowie. Kiedy pogoda nie pozwala na pracę na zewnątrz uczestnicy CIS próbują swoich sił w kuchni gdzie gotują i pieką, a przy okazji wspaniale ze sobą współpracują. Panowie przekonują się, że nie tylko kobiety mogą gotować.


Kwiaty

Dzięki uczestnikom Centrum Integracji Społecznej Pilźnieński rynek nabrał kolorów i wiosennego nastroju. Na niżej zamieszczonych zdjęciach możecie Państwo zobaczyć efekty naszej pracy.


Chodniki

Uczestnicy Centrum Integracji Społecznej zabrali się za porządkowanie chodników i ulic z zalegającego na nich piasku


Liście na ul. Kościuszki

Uczestnicy Centrum Integracji Społecznej od kilku tygodni dzielnie zmagają się z siłami przyrody. Chociaż jest to nie do końca równa walka, niestrudzenie i systematycznie grabią, zamiatają i wywożą liście zalegające na gminnych chodnikach.

Efekty pracy na jednej z pilźnieńskich ulic możecie Państwo zobaczyć na załączonych zdjęciach.


Porządkowanie Cmentarza Żydowskiego

We wrześniu Centrum Integracji Społecznej zajęło się porządkowaniem Cmentarza Żydowskiego znajdującego się przy ul. Węgierskiej w Pilźnie. Na poniższych zdjęciach mogą Państwo zobaczyć ogrom pracy jaką włożyliśmy w doprowadzenie tego miejsca do obecnego wyglądu, ale przyznacie, że efekt jest zdumiewający.


Pożegnanie wakacji w Gródku nad Dunajcem

31 sierpnia pracownicy i uczestnicy Centrum Integracji Społecznej w Pilźnie w Gródku nad Dunajcem pożegnali wakacje. Niektórzy stanęli za sterami statku wycieczkowego „Jaskółka” i czuli się jak ryba w wodzie.

Rejs statkiem to nie jedyna atrakcja jaka na nas czekała w Gródku. Korzystaliśmy z rowerków wodnych, kajaków i graliśmy w siatkówkę. Niżej mogą Państwo zobaczyć komu było najbardziej do twarzy w kapitańskiej czapce.


Dzikie wysypisko w lesie

Niestety kolejny raz CIS został wezwany do likwidacji dzikiego wysypiska w lesie na terenie Gminy Pilzno. Z niezrozumiałych dla nas przyczyn niektórzy nie wyzbyli się wstrętnych praktyk niszczenia przyrody.  Przecież śmieci regularnie są odbierane na terenie całej gminy. Skąd więc ten niechlubny zwyczaj zaśmiecania lasu?